IVDIVO.MgUkraine.org

Шановні Службовці підрозділів ІВДІВО в Україні!!!

Радо повідомляємо про те, що 12 жовтня у Львові відбувся перший Круглий стіл за підсумками Науково-філософської Загальноосвітньої конференції Філософів Синтезу в Україні «Основи Освіти Людини-Творця». Нагадуємо, що НФК відбулась у Львові на весні 2018р.

За Круглим столом успішно пройшла презентація надрукованої збірки доповідей конференції, яка визвала зацікавленність громадян.

Висловлюємо подяку всім підрозділам, які відгукнулись та допомогли енергопотенційною участю у друкуванні збірок!

 

Радо повідомляємо також, що одним з результатів Круглого столу стало розгортання на даній території на початку листопада Громадянського Синтезу українською мовою!

Проведений суспільний захід поклав початок більш плідного й тісного спілкування з громадянами на тему Мг розвитку Людини нової епохи, розвитку Мг Української Нації і формуванні Мг Цивілізації України ІВО з точки зору науково-філософського погляду.

Науково філософський підхід є дієвим методом для поширення Парадигми Мг розвитку та інтеграції Учення Синтезу, його розвитку на різних територіях, в містах і осередках нашої країни, а також усієї Планети. Невипадково ІВАС спонукають нас розвивати науково – синтезний підхід в розширенні і розповсюдженні Учення Синтезу як основи вчення нової епохи.

Саме тому, Оргкомітет з організації науково-філософської синтез-діяльності в Україні, закликає вас до застосування науково-практичних, філософських синтез-методів на своїх територіях служіння в цільності всіх команд підрозділів ІВДІВО в Україні.

Спільною метою ми ставимо поширення Філософії Синтезу і Учення Синтезу, збір нових команд, розповсюдження Мг Парадигми розвитку Людини нової епохи, а також поступове створення Мг Академії Наук України.

Поширюючи нові синтез-ідеї ми звертаємося до вас з ПРОПОЗИЦІЄЮ — провести круглі столи або філософські вечори для громадян за висновками 2 НКФ «Основи Освіти Людини-Творця» з презентацією збірки доповідей конференції — 15 листопада 2018р.

Саме в цей день відзначається Всесвітній День філософії на Планеті.
Низка проведення спільних філософсько-наукових закладів є чудовою можливістю укріпити синтез-Міць в єдності, в івдівності команд підрозділів України і посилити вогняну хвилю Мг-го розвитку України як Метагалактичної Держави.

Ми радо пропонуємо вам долучитися до спільної справи! Команди, які вирішать взяти участь у проведенні Круглих столів або синтез-філософських вечорів на територіях своїх підрозділів 15 листопада, просимо повідомити про своє рішення — до 2 листопада для координування спільних завдань.

Дякуємо всім хто відгукнеться і сподіваємося на спільну продуктивну синтез-вогняну співпрацю для блага розвитку Мг України в Синтезі всіх Мг Цивілізацій Планети Земля.

З повагою,
Оргкомітет з організації науково-філософської синтез-діяльності в Україні.